Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Sosnowicach
Strona główna

Archiwum


Nauczyciele

Uczniowie


Absolwenci

Osiągnięcia

O szkole

O Sosnowicach

Rada Rodziców

Samorząd

SU Zgoda

Fotografie

Foto-archiwum

Najlepsi

Kontakt

Linki



ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY

Rok ukończenia szkoły:

2016/2015/2014/2013/2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 /2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2002 / 2001 / 2000 / 1999 / 1998 / 1997 / 1996 / 1995 / 1994 / 1993 / 1992 / 1991 / 1990 / 1989 / 1988 / 1987 / 1986 / 1985 / 1984 / 1983 / 1982 / 1981 / 1980 / 1979 / 1978 / 1977 / 1976 / 1975 / 1974 / 1973 / 1972 / 1971 / 1970 / 1969 / 1968 / 1967 / 1965 / 1964 / 1963 / 1962 / 1961 / 1960 / 1959 / 1957 / 1956 / 1955 / 1954 / 1953 / 1952 / 1951 / 1950 / 1949 / 1948


Zobacz nazwiska wg popularności

2016

Mateusz Adamus
Paulina Adamus
Wojciech Bal
Wiktor Kłosoń
Marek Kucharczyk
Martyna Przewoźniak
Ewa Szwed
Magdalena Szwed
Justyna Wyroba

2015

Natalia Adamus
Paulina Bednarz
Agnieszka Brożek
Alicja Brożek
Dawid Chromy
Kacper Jankowicz
Emilia Koźmic
Natalia Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
Katarzyna Kwiatkowska
Dawid Leńczowski
Kamil Pacułt
Arkadiusz Tuman
Piotr Woźniczka

2014

Jan Bańdo
Weronika Bujak
Jakub Dudzik
Bartłomiej Jachymczyk
Maksymilian Klaja
Karolina Moskała
Katarzyna Sekuła
Dawid Złotnik
2013

Ewelina Antos
Aleksandra Bal
Weronika Bobula
Bartosz Kucharczyk
Aleksandra Lupa
Adrianna Moskała
Grzegorz Moskała
Jakub Pacułt
Filip Śnieżek
Tomasz Walo
Dorota Wądrzyk
Maksymilian Wyroba
2012

Sebastian Adamus
Michał Antos
Arkadiusz Kucik
Dominik Morek
Karol Opyrchał
Kinga Ślósarczyk
Jakub Zając
Angelika Złotnik
2011

Jakub Adamus
Damian Antos
Natalia Antos
Ewelina Brożek
Julia Dudzik
Andrzej Jasiołek
Adam Klaja
Adrian Kucia
Przemysław Mlostek
Sebastian Moskała
Łukasz Ostrowski
Paulina Skorupa
2010

 Mateusz Moskała
Angelika Ostrowska
Mateusz Szwed
Klaudia Śmiałek
Patrycja Śnieżek
Barbara Walo
Marcelina Wyrwa
góra
2009
Patrycja Bednarz
Karolina Brożek
Klaudia Bujak
Klaudia Cichoń
Marcin Gleń
Julita Klaja
Adrian Kucharczyk
Justyna Kutermak
Mateusz Lesiak
Arkadiusz Mlostek
Bartłomiej Pawłowski
Patrycja Paździor
Marcelina Stokłosa
Dominika Wacław
Marcelin Zając
góra

2008
Adrian Grzesiek
Angelika Kucik
Łukasz Kulig
Gabriela Moskała
Marek Szostak
Magdalena Wolska
Łukasz Żmuda
góra

2007
Marcin Guguła
Kinga Klaja
Grzegorz Lesiak
Ilona Moskała
Krzysztof Radoń
Anna Sikora
Ewelina Stokłosa
Damian Zaczyk
Wioleta Żak
Adrian Żmuda
góra

2006
Kinga Bujak
Łukasz Bujak
Kinga Chlebicka
Krystian Grzesiek
Adrian Hyla
Witold Kolasa
Piotr Kutermak
Jakub Kucia
Tomasz Kwiatkowski
Dominik Nęga
Katarzyna Radoń
Ewelina Żak
góra

2005
Patryk Bobula
Jarosław Bujak
Eryk Bułat
Gabriel Bułat
Justyna Kucharczyk
Tomasz Kucharczyk
Joanna Stokłosa
Wioleta Szostak
Rafał Szwajda
Sylwia Śmiałek
Karolina Zaczyk
góra

2004
Anna Balcer
Marzena Brożek
Paulina Brożek
Tomasz Klaja
Sabina Kowalczyk
Małgorzata Kulig
Marzena Mizera
Natalia Morawa
Kamila Moskała
Katarzyna Paździor
Justyna Piwowarczyk
Monika Stokłosa
Aneta Szostak
góra

2003
Ewa Baran
Barbara Brożek
Michał Bujak
Paulina Gabryła
Karolina Jasiołek
Zbigniew Jasiołek
Kamil Klaja
Damian Majerańczyk
Aleksandra Stokłosa
Justyna Stolarz
Łukasz Torba
Tomasz Torba
Anna Walo
góra

2002
Dawid Bujak
Katarzyna Dyl
Łukasz Jankowicz
Sławomir Kucharczyk
Mateusz Kutermak
Mateusz Kwiatkowski
Krystian Majerańczyk
Krzysztof Marchewka
Mateusz Mizera
Katarzyna Morek
Sabina Ostrowska
Krzysztof Pawłowski
Ewelina Szostak
Robert Szwajda
Piotr Torba
góra

2001
Mirosław Antos
Katarzyna Balcer
Monika Bienias
Sylwia Brożek
Dominik Bujak
Justyna Gabryła
Mariusz Jasiołek
Katarzyna Kapusta
Angelika Klaja
Justyna Mrowiec
Łukasz Sikora
Beata Wyrwa
góra

2000
Ośmioklasową szkołę ukończyli
Andrzej Brożek
Ewa Brożek
Monika Gaczorek
Paulina Jezioro
Anna Kapusta
Katarzyna Kościelniak
Agnieszka Kowalczyk
Janusz Kucharczyk
Agnieszka Majerańczyk
Łukasz Morawa
Aneta Sowińska
Ewelina Stolarz
Krzysztof Suter
Paweł Szwed
Janusz Zięcik
góra

Sześcioklasową szkołę ukończyli
Monika Antos
Izabella Baran
Zbigniew Brożek
Piotr Brożek
Angelika Bujak
Ewelina Cabak
Sylwia Gaczorek
Marzena Jankowicz
Sebastian Klaja
Paweł Kolasa
Monika Kowalczyk
Piotr Kowalczyk
Katarzyna Majerańczyk
Sylwia Morawa
Robert Szostak
Adam Walo
góra

1999
Ośmioklasową szkołę ukończyli
Dariusz Ciernia
Maciej Gąsior
Agnieszka Kowalczyk
Krzysztof Kucharczyk
Jarosław Pawlik
Sławomir Pawłowski
Edyta Pituła
Danuta Walo
Marcin Zawada

Sześcioklasową szkołę ukończyli
Agnieszka Antos
Renata Brożek
Gabriel Bułat
Joanna Bułat
Rafał Jasiołek
Krzysztof Kucharczyk
Magdalena Marchewka
Paulina Moskała
Justyna Pawlik
Marian Pawłowski
Zbigniew Szostak
Zbigniew Torba
Mariusz Wyrwa
góra


1998
Joanna Cichoń
Dawid Dyrga
Barbara Gacek
Tomasz Hardek
Urszula Kowalczyk
Marcelina Moskała
Karolina Niciewicz
Urszula Suter
Mariusz Szostak
Dawid Wójcik
góra

1997
Krzysztof Balcer
Michał Hardek
Kinga Kapusta
Piotr Kolasa
Agnieszka Kowalczyk
Agnieszka Kucharczyk
Mariusz Sowiński
Mariusz Śliwa
Agnieszka Zawada
Sławomir Zięcik 
góra

1996
Renata Balcer
Bożena Brożek
Marcin Dacko
Kazimierz Leńczowski
Beata Parszywka
Dariusz Parszywka
Witold Parszywka
Maria Pituła
Dariusz Skaber
Iwona Suter
Renata Śliwa
góra

1995
Kazimierz Brożek
Urszula Jasiołek
Marta Klimkowicz 
Edward Kucharczyk 
Wioletta Kucharczyk 
Zbigniew Kucharczyk 
Rafał Smajek
Agata Szwed
Wojciech Żak  
góra

1994
Tomasz Ciernia
Sylwia Fic
Mirosław Figuła
Mariola Kolasa
Marta Kucharczyk
Sławomir Lelek
Marzena Parszywka
Małgorzata Pituła
Bogdan Suter
Lucyna Suter
Wioletta Wójcik
góra

1993
Zbigniew Balcer
Bogdan Bednarz
Dariusz Bębenek
Wiesław Brożek
Zbigniew Ciernia
Paweł Ciężadlik
Anna Dyrga
Justyna Kapusta
Dariusz Klimkowicz
Kazimierz Kolasa
Wioletta Kolasa
Witold Kucharczyk
Małgorzata Miśkiewicz
Gabriela Niciewicz
Joanna Parszywka
Janusz Pawłowski
Edyta Smajek
Bogusława Szczypczyk
Robert Zamysłowski
Elżbieta Żmuda
góra

1992
Mariusz Brożek
Jarosław Ciernia
Bartłomiej Dyrga
Krzysztof Dyrga
Maria Kucharczyk
Mieczysław Lelek
Małgorzata Leńczowska
Grzegorz Parszywka
Leszek Pawłowski
Anita Skaber
Wioletta Śliwa
Witold Wacław
Włodzimierz Wacław
Bożena Żak
Agnieszka Żmuda
góra

1991
Paweł Antos
Beata Brożek
Elżbieta Brożek
Grzegorz Bułat
Mariusz Ciernia
Wojciech Gąsior
Zofia Guguła
Paweł Jachymczyk
Stanisław Jasiołek
Piotr Korabik
Maria Leńczowska
Sławomir Miśkiewicz
Agnieszka Pawłowska
góra

1990
Renata Antos
Małgorzata Balcer
Barbara Bębenek
Wioletta Ciernia
Waldemar Gąsior
Piotr Grzegorzewski
Ireneusz Kapusta
Małgorzata Mrowiec
Teresa Walo
Leszek Worytko
góra

1989
Małgorzata Gacek
Waldemar Jachymczyk
Bernadetta Job
Krzysztof Leńczowski
Bogusław Moskała
Dorota Moskała
Anna Ostrowska
Witold Peterka
Jarosław Piszczek
Małgorzata Suter
Małgorzata Żak
góra


1988
Krzysztof Adamus
Barbara Bębenek
Marek Ciernia
Marek Dyrga
Małgorzata Figuła
Bogusław Kapusta
Krzysztof Mrowiec
Jarosław Pawłowski
Stanisław Skorupa
Józef Wacław
Mieczysław Worytko
góra

1987
Bogusław Antos
Jolanta Bułat
Janusz Ciężadlik
Lucyna Hyla
Wioletta Jachymczyk
Mirosław Jezioro
Anna Parszywka
Wioletta Parszywka
Teresa Piszczek
Edward Radoń
Jan Szwed
Jolanta Żak
góra

1986
Leszek Brożek
Jadwiga Ciernia
Beata Guguła
Edward Hyla
Renata Hyla
Andrzej Kania
Małgorzata Moskała
Paweł Skrzekut
Bogdan Stokłosa
Jolanta Torba
Bogusława Walo
Lucyna Walo
góra

1985
Bogusława Bułat
Paweł Gleń
Wiesław Jachymczyk
Adam Jezioro
Jan Moskała
Danuta Piszczek
Renata Skaber
Anita Stokłosa
Krzysztof Walo
góra

1984
Krzysztof Ciężadlik
Małgorzata Drzyzga
Urszula Kania
Witold Kapusta
Józef Kucharczyk
Maria Maryon
Teresa Morek
Adam Peterka
Wacław Radoń
Krzysztof Szwed
Jan Torba
Małgorzata Zięborak
góra

1983
Janusz Ciernia
Krzysztof Gacek
Beata Hyla
Andrzej Marchewka
Halina Orzechowska
Piotr Morek
Barbara Suter
Andrzej Walo
Barbara Żak
góra

1982
Krzysztof Bujak
Józef Bułat
Elżbieta Ciernia
Janina Dranikowska
Alicja Gacek
Józef Klimkowicz
Zbigniew Moskała
Marian Ostrowski
Mirosław Pawłowski
Jan Radoń
Marta Starowicz
Adam Stokłosa
Renata Torba
Urszula Torba
Renata Zięborak
góra

1981
Z powodu zmiany stopnia organizacyjnego szkoły
uczniowie kończyli szkołę podstawową
w innych miejscowościach
Janusz Bębenek
Janusz Brożek
Józef Bujak
Piotr Jachymczyk
Barbara Kapusta
Marek Kutermak
Teresa Orzechowska
Władysław Szczypczyk
Leszek Torba
Krystyna Warmuz
Barbara Zamysłowska
góra


1980
Z powodu zmiany stopnia organizacyjnego szkoły
uczniowie kończyli szkołę podstawową
w innych miejscowościach
Teresa Brożek
Mirosław Ciepły
Adam Jachymczyk
Kazimierz Kucharczyk
Józef Lelek
Teresa Majerańczyk
Małgorzata Peterka
Marta Stokłosa
Marek Szczypczyk
Władysław Torba
Adam Warmuz
Czesław Warmuz
Maria Wilk
góra

1979
Janusz Brożek
Leszek Fic
Jan Kutermak
Maria Piszczek
Marian Stokłosa
Józef Worytko
Alicja Wójcik
góra

1978
Leszek Antos
Teresa Bednarz
Bogdan Jazowski
Danuta Kucharczyk
Teresa Marchewka
Kazimierz Piwowarczyk
Danuta Stokłosa
Michał Suter
Krystyna Torba
Krystyna Walo
Andrzej Wyrwa
góra

1977
Janusz Antos
Krzysztof Bednarz
Kazimierz Brożek
Marek Brożek
Mirosław Brożek
Wiesław Chrostek
Barbara Majerańczyk
Małgorzata Pawlik
Elżbieta Walo
Zofia Wojtanek
Bogusław Zawada
góra

1976
Zofia Bednarz
Halina Bułat
Zofia Cichoń
Maria Dyrga
Józef Gacek
Ryszard Gaj
Franciszek Kulig
Marian Piwowarczyk
Halina Wilk
góra

1975
Lucyna Bednarz
Tadeusz Bułat
Danuta Drzyzga
Krzysztof Dyrga
Józef Gaj
Józef Hajto
Krzysztof Moskała
Stanisława Piszczek
Emilia Strózik
Marek Szczepanek
Bogusława Torba
Bożena Warmuz
góra

1974
Józef Antos
Krzysztof Brożek
Józef Ciepły
Anna Drzyzga
Kazimierz Lelek
Anna Majerańczyk
Zofia Strózik
Halina Torba
góra

1973
Edward Brożek
Stanisław Brożek
Zofia Brożek
Zdzisław Dyrga
Dorota Grzybek
Zofia Kulig
Janina Moskała
Krystyna Marchewka
Anna Piszczek
Stanisława Piwowarczyk
Stanisława Suter
Anna Szczepanek
Krzysztof Wilk
Wiesław Wyrwa
góra

1972
Janina Adamus
Józef Bębenek
Józef Brożek
Władysław Brożek
Krystyna Dyrga
Lucyna Gaj
Artur Jazowski
Krzysztof Kucharczyk
Grażyna Lelek
Czesław Moskała
Teresa Oleś
Janina Pawlik
Ryszard Piszczek
Mieczysław Szczepanek
Anna Walo
Zofia Walo
Danuta Wojtanek
góra

1971
Zofia Antos
Lucyna Baran
Danuta Bielecka
Halina Brożek
Stanisław Brożek
Zdzisław Brożek
Krystyna Dyrga
Andrzej Fejdasz
Marek Gaj
Mieczysław Gaj
Ryszard Maryon
Stanisław Majerańczyk
Tadeusz Suter
Edward Zięcik
góra

1970
Danuta Bębenek
Edward Bobula
Franciszek Brożek
Janina Figuła
Jan Grzybek
Janina Marchewka
Józef Moskała
Stanisław Oleś
Ryszard Pawlik
Lucyna Strózik
Cecylia Walo
Krystyna Wilk
Janina Wyrwa
Zdzisław Zawada
góra

1969
Zofia Adamus
Józef Antos
Władysław Antos
Danuta Bednarz
Józef Brożek
Danuta Cichoń
Czesława Fejdasz
Maria Hajto
Janina Korabik
Stanisław Maryon
Anna Suter
Krystyna Wójcik
góra

1968
Halina Antos
Lucyna Bobula
Irena Dyrga
Edward Jankowicz
Józef Kolasa
Józef Kudela
Maria Pawłowska
Jerzy Skaber
Janina Suter
Janina Walo
Czesław Wójcik
Władysław Marchewka
góra

1967
Józef Brożek
Mieczysław Ciernia
Anna Dyrga
Zbigniew Fejdasz
Władysław Grzybek
Ryszard Jasiołek
Henryk Kapusta
Mieczysław Marchewka
Zofia Moskała
góra

1965
Teresa Antos
Mieczysław Bednarz
Czesław Bębenek
Zofia Bobula
Irena Brandsteter
Ryszard Fejdasz
Czesław Figuła
Krystyna Lelek
Stanisław Pawłowski
Tadeusz Skaber
Ryszard Styczeń
Marian Torba
Maria Zięcik
góra

1964
Alicja Antos
Stanisława Baran
Halina Bobula
Stefan Brożek
Maria Ciernia
Stanisław Figuła
Genowefa Grzybek
Mieczysław Job
Helena Kapusta
Halina Kucharczyk
Janina Kucharczyk
Krystyna Kutermak
Władysław Moskała
Helena Zawada
Stanisław Zięcik
góra

1963
Krystyna Bednarz
Józef Brożek
Mieczysław Cichoń
Zofia Figuła
Jan Guguła
Mieczysław Jasiołek
Wiesław Józefczyk
Mieczysław Kucharczyk
Stanisław Malec
Maria Sermak
Anna Smajek
góra

1962
Franciszek Brożek
Zofia Brożek
Józef Bułat
Stanisław Chrostek
Franciszek Ciernia
Zofia Grzegorzewska
Maria Jaskier
Mieczysław Kudela
Bronisław Pawłowski
Marian Pawłowski
Władysław Sermak
Maria Zawada
góra

1961
Krystyna Antos
Stanisław Jaskier
Anna Kapusta
Halina Kolasa
Mieczysław Moskała
góra

1960
Zofia Brożek
Janina Jasiołek
Mieczysław Jezioro
Stefan Kawaler
Stanisława Kucharczyk
Janina Kudela
Maria Lelek
Jan Moskała
Stanisława Ochniak
Ryszard Osmański
Ludwika Torba
Jan Walo
góra

1959
Ludwika Antos
Janina Baran
Stanisław Jasiołek
Maria Kutermak
Franciszek Pasierbek
Czesław Suter
Maria Zamysłowska
Jan Żak
góra
To już czasy dość odległe. W wykazach mogą pojawić się błędy, za które z góry przepraszam.
Część uczniów kończyła naukę szkolną w innych miejscowościach, głównie w Paszkówce.

1957
Zbigniew Bednarz
Jan Brożek
Czesław Chrostek
Marian Józefczyk
Anna Kucharczyk
Józefa Kucharczyk
Józef Kucharczyk
Zofia Kucharczyk
Maria Morawa
góra
1956
Zofia Antos
Krystyna Baran
Helena Bębenek
Helena Chrostek
Józef Czubaj
Edward Kapusta
Franciszek Lelek
Maria Lelek
Stanisław Moskała
Marian Ochniak
Maria Żak
góra
1955
Maria Chrostek
Ludwik Czubaj
Zofia Kutermak
Józef Moskała
Krystyna Pasierbek
Irena Suter
Zofia Walo
Stanisława Warmuz
góra
1954
Stanisława Brożek
Zofia Dyrga
Zofia Jaskier
Franciszek Kolasa
Anna Moskała
Krystyna Moskała
Władysława Olszowiec
Stanisław Piszczek
Anna Pogorzelska
Maria Zięborak
góra
1953
Bronisława Bębenek
Maria Brożek
Zofia Kucharczyk
Józef Kutermak
Maria Marchewka
Stanisław Smajek
Stanisława Szydłowska
góra
1952
Zofia Balcer
Bronisława Brożek
Stanisław Brożek
Czesław Bułat
Janina Bułat
Marian Chrostek
Barbara Jezioro
Franciszek Jezioro
Stanisława Kapusta
Zofia Kutermak
Józef Malec
Eugeniusz Moskała
Bronisław Ochniak
Zofia Stawowa
Józef Stolarz
Józef Walo
Marian Zamysłowski
Stanisław Zięborak
góra
1951
Maria Brożek
Józef Brożek
Jan Bułat
Maria Bułat
Tadeusz Bułat
Zofia Bułat
Zofia Dyrga
Genowefa Gleń
Maria Kolasa
Janina Krzak
Jan Kucharczyk
Władysław Kucharczyk
Stanisława K
Władysława Lelek
Danuta Pasierbek
Zofia Warmuz
Maria Włodarczyk
Stanisław Wojtacha
Zofia Wyroba
góra
1950
Aniela Bobula
Helena Chrostek
Joanna Józefczyk
Janina Kapusta
Leokadia Malec
Anna Marchewka
Józef Piszczek
Anna Smajek
Alfreda Stolarz
Jan Warmuz
góra
1949
Anna Adamus
Józef Bębenek
Zofia Brożek
Tadeusz Brożek
Józef Bułat
Helena Galos
Zofia Chrostek
Zofia Kosek
Zofia Kucharczyk
Anna Olszowiec
Zofia Stolarz
Józef Szydłowski
Maria Walo
Zofia Włodarczyk
Antoni Wojtacha
Roman Zięborak
góra
1948
Kazimiera Balcer
Józef Bobula
Andrzej Kolasa
Władysław Marchewka
Anna Moskała
Jan Ryszka
Maria Wędzicha
góra
POPULARNE NAZWISKA

Brożek 49
Kucharczyk 30
Moskała 29
Antos 22
Bułat 18
Walo 20
Torba 15
Dyrga 14
Kapusta 14
Suter 14
Ciernia 13
Pawłowski 12
Kolasa 11
Marchewka 11
Bębenek 10
Jasiołek 10
Lelek 10