Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Sosnowicach
Strona główna

Archiwum


Nauczyciele

Uczniowie


Absolwenci

Osiągnięcia

O szkole

O Sosnowicach

Rada Rodziców

Samorząd

SU Zgoda

Fotografie

Foto-archiwum

Najlepsi

Kontakt

Linki




Dyrektor szkoły
mgr Elżbieta Kosek





Nauczyciele w roku szkolnym 2017/2018

Aneta Bochenek przyroda
geografia
chemia
biologia
technika
wych. kl. IV
.
Bogusława Brożek edukacja wczesnoszkolna  
plastyka
wychowanie do życia w rodzinie
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
wych. kl. I
.
Mateusz Czechowicz język angielski
.
Magdalena Dębińska - Sikora język niemiecki
.
Natalia Fila-Tomska zajęcia logopedyczne
.
Magdalena Gajek matematyka
informatyka,
wych. kl. VII
.
.
ks. Artur Głąb religia
.
Krystyna Hardek edukacja wczesnoszkolna
muzyka
wych. kl. II
.
Joanna Hyrlicka fizyka
.
Maria Klaja wychowanie przedszkolne
świetlica
wych. oddziału przedszkolnego
.
Elżbieta Kosek zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
pedagog
.
Agnieszka Lupa wychowanie przedszkolne
wych. oddziału przedszkolnego
.
Przemysław Opyrchał wychowanie fizyczne
wych. kl. V
.
Teresa Paździor zajęcia rewalidacyjne
biblioteka
świetlica
.
Weronika Piętoń edukacja wczesnoszkolna
wych. kl.III
.
Zenon Piotrowski historia
.
Mirosław Rajda matematyka
zajęcia komputerowe
.
Anna Walo wychowanie przedszkolne
wychowawca oddziału przedszkolnego
.
.
Agnieszka Wolska język polski
wych kl. VI
.

Nauczyciele, którzy pracowali w naszej szkole w przeszłości

NAUCZYCIELE KATECHECI
\,,,
Aniela Majer 1959
ks. Jan Bryja
1990-1993
,,
Maria Słabiak 1959 - 1965
ks. Janusz Rączka
1990-1994
.
Janina Copija 1959
ks. Jacek Makota
1993-1994
.
Helena Łędzka 1959 - 1964
ks. Zbigniew Ścisłowicz
1994-1996
.
Michalina Chorąży 1960 - 1963
ks. Zbigniew Kosowski
1996-1998
.
Czesław Gołąb 1962 - 1964
ks. Marek Woźniak
1998-2001
.
Maria Czekaj 1963
ks. Wojciech Dzioboń
2000-2001
.
Czesława (Lorczyk) Kapusta 1963 - 2001
ks. Mariusz Słonina
2001-2005
.
Izabella (Dudek) Zięborak 1964 - 2000
s. Zofia Prochownik
2004-2005
.
Kazimiera Michniak 1964
ks. Piotr Listopad
2005-2010
.
Stanisława (Monica) Czechowicz 1965 - 1971
ks. Wojciech Lasak
2010-2015
.
Krystyna Czyżowska 1965 - 1974
ks. Artur Głąb
2015 - 2018
.
Maria Ogiegło 1966 - 1971
.
Irena Pawlik 1967 - 1971
.
Halina (Sermet) Małysa 1967 - 1972
.
Józefa (Żołądź) Zięcik 1971 - 1974
.
Rozalia (Gądek) Ciernia 1971 - 2001
.
Maria Srokosz 1971 - 1974
.
Rozalia Kudra 1974 - 1976
.
Elżbieta (Wideł) Dyrga 1974 - 2001
.
Krystyna Kuciara 1980 - 1981
.
Halina Wilk 1981 - 1982
.
Marian Śliwa 1983 - 1985
.
Elżbieta Scąber 1985
.
Anna Rzycka 1985 - 1987
.
Lucyna Kupczak 1985 - 1987
.
Zdzisława Ciepiela 1985 - 1987
.
Beata Skrzyńska 1988 - 1989
.
Stanisław Socha 1987 - 1988
.
Barbara Balon 1988 - 1989
.
Barbara Kapusta 1990 - 1997
.
Celina Łazarczyk 2001 - 2005
.
Kinga Góralczyk 2005 - 2006
.
Małgorzata Niciewicz 1988 - 2012
.
Henryka Brożek 1981 - 2017
.
Marta Wolińska
.
Mirosław Rajda 2017 - 2018