Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Sosnowicach
Strona główna

Archiwum


Nauczyciele

Uczniowie


Absolwenci

Osiągnięcia

O szkole

O Sosnowicach

Rada Rodziców

Samorząd

SU Zgoda

Fotografie

Foto-archiwum

Najlepsi

Kontakt

Linki




NASZE OSIĄGNIĘCIA


W roku szkolnym 2017/2018

Wyróżnienie - Emilia Antos, kl. IV – Gminny Konkurs Plastyczny „Mówimy NIE pijanym kierowcom” – opiekun Aneta Bochenek

I miejsce - Martyna Kucharczyk, kl. IV - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny, opiekun Aneta Bochenek

II miejsce - Dominika Kucharczyk, kl. VI - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny, opiekun Aneta Bochenek

III miejsce – Mikołaj Guściora, kl. V - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny, opiekun Aneta Bochenek

III miejsce - Zuzanna Dyrga, kl. IV - Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi” – kategoria: turniej wiedzy, opiekun Aneta Bochenek

II miejsce -  w Konkursie plastycznym „A to Polska właśnie” organizowanym przez Spichlerz Książki – Zuzanna Dyrga kl. 4 - opiekun Bogusława Brożek

II miejsce - w Konkursie plastycznym „A to Polska właśnie” organizowanym przez Spichlerzu Książki – Kacper Suter kl. 1 - opiekun Bogusława Brożek

I miejsce - w Konkursie plastycznym „A to Polska właśnie” organizowanym przez Spichlerz Książki – Patryk Chytrzyński kl. 3 -opiekun Weronika Pietoń

Nagroda - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Weronika Adamczyk kl.1

Wyróżnienie - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Kacper Suter kl. 1

Wyróżnienie - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Kacper Kwiatkowski kl. 3

Wyróżnienie - w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym „Świetlik” - Kamil Antos kl. 3

III miejsce - Kamil Antos, Damien Kasperek, Kacper Kwiatkowski z kl. III w VI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - opiekun: Mateusz Czechowicz

II miejsce – Kacper Suter, kl. I w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas I-III

I miejsce – Zuzanna Wągroda, kl. II w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas I-III

Wyróżnienie - kl. III,  w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; W. Piętoń

Wyróżnienie - Małgorzata Radoń, kl. IV w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek

Wyróżnienie - Katarzyna Kucharczyk, kl. IV w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek

Wyróżnienie - Julia Bednarz, kl. I w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek

III miejsce - Emilia Ostrowska, kl. VI  w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek

I miejsce – Michał Dyrga, kl. VII w XV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun; B.Brożek

III  miejsce - Kacper Suter - klasa 1 Konkurs plastyczny - „Gorczyński w obrazie” -opiekun B.Brożek

I miejsce - Michał Dyrga – klasa 7 Gminny Przegląd Form Plastycznych „Łańcuch  choinkowy”- opiekun B.Brożek

Wyróżnienia - Dominika Kucharczyk klasa 6, Adrian Zawada klasa 1, Julia Bednarz klasa 1, Kacper Suter klasa 1 - Gminny Przegląd Form Plastycznych „Łańcuch  choinkowy”- opiekun B.Brożek
I miejsce – Kamil Antos kl. III – Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy – opiekun p. Weronika Piętoń
III miejsce – Milena Guściora kl. II - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy – opiekun p. Krystyna Hardek

I miejsce – Julia Dyrga - opiekun: Agnieszka Wolska -  Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce – Martyna Kucharczyk - opiekun: Agnieszka Wolska -  Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce – Kacper Antos - opiekun: Agnieszka Wolska- Gminny Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie – Natalia Kucharczyk - opiekun: Bogusława Brożek Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce – Zuzanna Wągroda - opiekun: Krystyna Hardek - Gminny Konkurs Recytatorski

Osiągnięcia sportowe w roku sz. 2017/2018
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego  Przemysław Opyrchał
I miejsce – Magdalena Guguła w biegach przełajowych w ramach akcji „Biegaj z nami”
II miejsce – Zuzanna Pławecka w biegach przełajowych w ramach akcji „Biegaj z nami”
III miejsce – Martyna Kucharczyk w biegach przełajowych w ramach akcji „Biegaj z nami”

II miejsce – drużyna dziewcząt piłka siatkowa – Igrzyska Dzieci – gminna

III miejsce – drużyna chłopców piłka siatkowa – Igrzyska Dzieci - gminna

IX miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja IMS - finał powiatowy
VII miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Paweł Machnik IMS -finał powiatowy
I miejsce – drużyna klasy II Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy
II miejsce – drużyna klasy III Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy

II miejsce – drużyna chłopców z klas I-III – turniej o Puchar Tymbarku – piłka nożna

III miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Gabriel Dywan ID - gmina

II miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Paweł Machnik IMS - półfinał powiatowy

V miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja IMS - półfinał powiatowy

IV miejsce – drużyna chłopców – turniej piłki nożnej halowej - ID

II miejsce – drużyna chłopców – turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja i Paweł Machnik - IMS

II miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Paweł Machnik -  IMS

I miejsce – indywidualnie – turniej tenisa stołowego: Mariusz Klaja  - IMS




W roku szkolnym 2016/2017
III miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek” organizowanym przez Spichlerz Książki- Paweł Ślósarczyk kl. 6
III miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek”organizowanym przez Spichlerz Książki -Martyna Kucharczyk kl. 3

II miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek”organizowanym przez  Spichlerz Książki - Emilia Ostrowska kl. 5

I miejsce w Konkursie plastycznym „Wisła królowa polskich rzek”organizowanym przez Spichlerz Książki - Dominika Kucharczyk kl.3

Wyróżnienie  w konkursie przyrodniczym Świetlik – Szymon Mosór – kl. 3

Wyróżnienie  w konkursie przyrodniczym Świetlik – Kacper Kwiatkowski – kl. 2

Nagroda w konkursie przyrodniczym  Świetlik – Kamil Antos kl. 2

III miejsce Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki Julia Dyrga kl. 6 – opiekun A. Wolska

III miejsce Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki Kamil Antos kl. 2 – opiekun W. Piętoń

I miejsce w Konkursie Czytelniczym  organizowanym przez  Spichlerz Książki: Kacper Antos, Zuzanna Dyrga, Martyna Kucharczyk, Natalia Morys klasa 3 – opiekun B. Brożek

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas I-III – Zuzanna Dyrga klasa 3 – opiekun B. Brożek

II miejsce - drużyna w składzie: Kacper Antos, Martyna Kucharczyk, Michał Ślósarczyk z kl 3. w  Gminnym konkursie języka angielskiego dla uczniów klasy 3 pod hasłem Puss in Boots, czyli „Kot w butach” opiekun Marta Wolińska

I miejsce – Emilia Antos, Zuzanna Dyrga, Natalia Morys – klasa III w konkursie kolęd organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy opiekun B. Brożek
Wyróżnienie – Dominika Kucharczyk - kl. V w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy -  opiekun B. Brożek
Wyróżnienie – Zuzanna Dyrga - kl. III w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun B. Brożek
Wyróżnienie – Martyna Kucharczyk kl. III w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun B. Brożek
III miejsce – Natalia Morys – klasa III w  XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy  -opiekun B. Brożek

 I miejsce – Michał Dyrga – klasa VI XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych "Wokół Tradycji Wielkanocnej" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy opiekun B. Brożek

III miejsce – Emilia Ostrowska – kl. V -Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny  „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek

II miejsce - Michał Dyrga -  kl. VI - Gminny  profilaktyczny konkurs plastyczny  „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek

I miejsce –  Dominika Kucharczyk – kl. V- Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny  „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek

III miejsce – Kinga Koza – kl. III - Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny  „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek

I miejsce –  Natalia Morys – kl. III  -   Gminny profilaktyczny konkurs plastyczny  „Powstrzymaj pijanego kierowcę” opiekun B. Brożek

I miejsce - Michał Dyrga kl. VI – Gminny XIII Przegląd form plastycznych "Wracamy do tradycji - podłaźniczka, wianek" opiekun: B. Brożek

II miejsce - Małgorzata Radoń kl. III - Gminny XIII Przegląd form plastycznych "Wracamy do tradycji - podłaźniczka, wianek" opiekun: B. Brożek

II miejsce - Kacper Antos z kl. 3.  w gminnym konkursie recytatorskim - opiekun: p. Bogusława Brożek
Wyróżnienie - Martyna Kucharczyk z   kl. 3  w gminnym konkursie recytatorskim, kategoria "Teatr" - opiekun: p. Bogusława Brożek

I miejsce – Martyna Kucharczyk z kl. 3 w gminnym konkursie czytelniczym "Ferdynand Wspaniały" - opiekun: p. Bogusława Brożek

III miejsce – Kamil Antoskl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym "Ferdynand Wspaniały" - opiekun: p. Weronika Piętoń



Osiągnięcia sportowe
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego  Przemysław Opyrchał

I miejsce – Natalia Kucharczyk w zawodach „Biegaj z Nami” w Brzeźnicy

II miejsce – Weronika Adamczyk w zawodach „Biegaj z Nami” w Brzeźnicy

II miejsce – Kacper Suter w zawodach „Biegaj z Nami” w Brzeźnicy

III miejsce – Paweł Machnik w turnieju tenisa stołowego z okazji XX Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej

II  miejsce – Julia Dyrga w turnieju tenisa stołowego z okazji XX Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej

I miejsce – drużyna chłopców w gminnych zawodach piłki siatkowej w ramach IMS

II miejsce – drużyna dziewcząt w gminnych zawodach piłki siatkowej w ramach IMS

I miejsce – drużyna chłopców w półfinale powiatowym w zawodach piłki siatkowej w ramach IMS

III miejsce – drużyna chłopców w rozgrywkach rejonowych w tenisie stołowym w ramach IMS

II miejsce – drużyny chłopców w finale powiatowym w zawodach piłki siatkowej w ramach IMS

I miejsce – Michał Dyrga i Paweł Machnik w drużynowym powiatowym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS

II miejsce – Michał Dyrga i Paweł Machnik w drużynowym półfinale powiatowym w tenisie stołowy w ramach IMS

III miejsce – Paweł Machnik w indywidualnym półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach IMS

II miejsce – klasa III w mikołajkowym turnieju sprawnościowym w Łączanach
III miejsce – klasa II w mikołajkowym turnieju sprawnościowym w Łączanach
I miejsce – Paweł Machnik w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS – na poziomie gminnym

III miejsce – Michał Dyrga w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS – na poziomie gminnym

VI miejsce – Mikołaj Moskała w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS – na poziomie gminnym

VI miejsce – Julia Dyrga w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS – na poziomie gminnym

I miejsce – Paweł Machnik i Michał Dyrga w drużynowym turnieju tenisa stołowego w ramach IMS – na poziomie gminnym

V miejsce – drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej





W roku szkolnym 2015/2016

I miejsce - drużyna w składzie: Mikołaj Guściora, Zuzanna Pławecka, Bartosz Zięcik z kl 3. w IV Gminnym konkursie języka angielskiego dla uczniów klasy 3 "READY". Opiekun: Agnieszka Pawlica
I miejsce - Natalia Morys z kl. 2. w konkursie "Coś z niczego. Coś z niepotrzebnego" - kategoria indywidualna. Opiekun: Bogusława Brożek
II miejsce - Kacper Zięcik z kl. 3. w organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy konkursie plastycznym "Słowianie w czasach Mieszka I: obrazy z życia” - opiekun: Teresa Paździor
I miejsce - Kacper Antos z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Bogusława Brożek
I miejsce - Zuzanna Pławecka z kl. 3. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Teresa Paździor
II miejsce - Zuzanna Dyrga z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Bogusława Brożek
III miejsce - Natalia Morys z kl. 2. w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Spichlerz Książki w Brzeźnicy - opiekun Bogusława Brożek

I miejsce – Małgorzata Radoń -kl. 2 w Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna”-opiekun Bogusława Brożek

III miejsce – Martyna Ostrowska – kl. 1 Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna”-opiekun Krystyna Hardek

III miejsce – Natalia Morys – kl. 2 Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna”-opiekun Bogusława Brożek

III miejsce – Zuzanna Pławecka – kl.3 w Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna”-opiekun Teresa Paździor

Wyróżnienie – Kamil Antos – kl. 1 Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna”-opiekun Krystyna Hardek

I miejsce – Emilia Ostrowska – kl. 4 w Gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej - „Kartka wielkanocna”-opiekun Bogusława Brożek

I miejsce - Martyna Kucharczyk – kl. II - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne”-opiekun Bogusława Brożek
III miejsce - Michał Dyrga – kl. V - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne”-opiekun Bogusława Brożek
Wyróżnienie - Zuzanna Wągroda - kl. I – w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne”opiekun Krystyna Hardek
Wyróżnienie - Kamil Antos -kl. I – w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne” -opiekun Krystyna Hardek
Wyróżnienie - Weronika Dyrga - kl. II – w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne”opiekun Bogusława Brożek
Wyróżnienie - Magdalena Szwed kl. VI - w Gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - „Bombki świąteczne”-opiekun Bogusława Brożek
Emilia Ostrowska uczennica klasy IV - wyróżnienie w kategorii klas III – IV w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem „Uzależnienia – to nie dla mnie!”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnoprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach - opiekun: Magdalena Gajek 
II miejsce - Zuzanna Pławecka z kl. III w Gminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun:  Teresa Paździor
III miejsce - Martyna Kucharczyk z kl. II w Gminnym Konkursie Recytatorskim, kategoria TEATR - opiekun:  Bogusława Brożek
Wyróżnienie - Zuzanna Dyrga z kl. II w Gminnym Konkursie Recytatorskim, kategoria TEATR - opiekun:  Bogusława Brożek
Osiągnięcia sportowe
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego  Przemysław Opyrchał

  • III miejsce -Marek Kucharczyk biegi przełajowe „Cała Polska Biega”
  • III miejsce - Antoni Czekaj biegi przełajowe „Cała Polska Biega”
  • I miejsce - Paulina Adamusw turnieju tenisa stołowego z okazji XIX Dni Papieskich
  • II miejsce  -Julia Dyrga w turnieju tenisa stołowego z okazji XIX Dni Papieskich
  • III miejsce – Karolina Zaleńska w turnieju tenisa stołowego z okazji XIX Dni Papieskich
  • III miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • VI miejsce – Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska w turnieju drużynowym w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • IV miejsce – Paulina Adamus w indywidualnym tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Paulina Adamus w indywidualnym tenisie stołowym na szczeblu rejonowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce - drużyna dziewcząt w tenisie stołowym na szczeblu rejonowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska
  • III miejsce – Magdalena Guguła w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
  • III miejsce – Marek Kucharczyk w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Magdalena Guguła w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – drużyna chłopców w gminnych rozgrywkach piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – drużyna chłopców w składzie Paweł Machnik i Mariusz Klaja w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – drużyna dziewcząt w składzie Paulina Adamus i Julia Dyrga w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolne

  • I miejsce – w grze pojedynczej Paulina Adamus w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – w grze pojedynczej Mariusz Klaja w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – w grze pojedynczej Paweł Machnik w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • IV miejsce – w grze pojedynczej Michał Dyrga w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – drużyna dziewcząt w składzie Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejII miejsce – drużyna chłopców w składzie Paweł Machnik i Michał Dyrga w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paulina Adamus w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szk olnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paweł Machnik w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szk olnej 
  • IV miejsce – w grze pojedynczej Michał Dyrga w półfinale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – drużyna dziewcząt w składzie Paulina Adamus, Julia Dyrga i Karolina Zaleńska w finale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce – drużyna chłopców w składzie Paweł Machnik i Michał Dyrga w finale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - w grze pojedynczej Paulina Adamus w finale powiatowym w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - w drużyna dziewcząt w piłce siatkowej na szczeblu gminnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce - w drużyna dziewcząt w piłce siatkowej na szczeblu gminnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej




W roku szkolnym 2014/2015

  • Natalia Kucharczyk - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2015 (kategoria BENIAMIN) - opiekun: p. Magdalena Gajek
  • Zuzanna Pławecka z kl. II - III miejsce w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Emilia Ostrowska z kl. III - II miejsce w gminnym konkursie czytelniczym organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Natalia Kucharczyk z kl. VI - III miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun p. Henryka Brożek
  • Alicja Brożek z kl. VI - III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun p. Henryka Brożek
  • Natalia Kucharczyk z kl. VI - I miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun p. Henryka Brożek
  • Zespół Challenge w składzie: Paulina Adamus, Ewa Szwed, Magdalena Szwed, Justyna Wyroba - I-Miejsce w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej - opiekun p. Marta Wolińska
  • Weronika Dyrga - III miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - praca rodzinna
  • Kacper i Jakub SuterI miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - praca rodzinna
  • Michał Dyrga - wyróżnienie w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Natalia Morys - II miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Kamil Antos - I miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy XII przeglądzie ozdób wielkanocnych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Wojciech Bal z kl. V - III miejsce w XVI Festiwalu Piosenki dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Kinga Koza z kl. I - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Żyjmy zdrowo bez nałogów" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Małgorzata Radoń z kl. I - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Michał Dyrga z kl. IV - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek

Osiągnięcia sportowe
Zawodników trenuje nauczyciel wychowania fizycznego p. Przemysław Opyrchał
  • I miejsce – Arkadiusz Tuman w biegach przełajowych w ramach akcji Cała Polska Biega w Brzeźnicy
  • II miejsce –Kamil Pacułt w biegach przełajowych w ramach akcji Cała Polska Biega w Brzeźnicy
  • II miejsce –Jarosław Wieczorek w biegach przełajowych w ramach akcji Cała Polska Biega w Brzeźnicy
  • I miejsce – Paulina Adamus w turnieju tenisa stołowego w ramach Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • II miejsce – Natalia Adamus w turnieju tenisa stołowego w ramach Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • III miejsce – Alicja Brożek w turnieju tenisa stołowego w ramach Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • VIII miejsce – Natalia Adamus i Paulina Adamus w drużynowym turnieju wojewódzkim tenisa stołowego w Zakliczynie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – w gminnych drużynowych biegach przełajowych chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • IX miejsce – Paulina Adamus w turnieju wojewódzkim tenisa stołowego w Zakliczynie w ramach igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce - Paulina Adamus - finał rejonowy w grze deblow w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (tenis stołowy)
  • III miejsce - Paulina Adamus - finał rejonowy w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (tenis stołowy)
  • IV miejsce - drużyna chłopców w gminnym turnieju piłki koszykowej
  • II miejsce – Paulina Adamus i Natalia Adamus – finał powiatowy w grze deblowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Paulina Adamus - finał powiatowy w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • III miejsce – klasa III – Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy w Łączanach
  • II miejsce – klasa II – Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy w Łączanach
  • II miejsce – drużyna chłopców z klas IV – V w turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarku
  • III miejsce – drużyna chłopców z klas IV-VI w turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej
  • I miejsce – Arkadiusz Tuman – gminne biegi przełajowe
  • I miejsce – Paulina Adamus – gminny turniej tenisa stołowego (singiel)w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Dawid Chromy – gminny turniej tenisa stołowego (singiel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Paulina Adamus i Natalia Adamus – gminny turniej tenisa stołowego (debel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Dawid Chromy i Kacper Jankowicz  – gminny turniej tenisa stołowego (debel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce – Paweł Machnik – gminny turniej tenisa stołowego (singiel) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Paulina Adamus – półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce – Paulina Adamus i Natalia Adamus – półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze deblowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce – Dawid Chromy – półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • IV miejsce – Paweł Machnik – półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze singlowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • II miejsce – Dawid Chromy i Kacper Jankowicz – półfinał powiatowy w tenisie stołowym w grze deblowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej




W roku szkolnym 2013/2014

  • Reprezentacja klasy III - I miejsce w gminnym konkursie języka angielskiego "Ready - opiekun: p. Marta Wolińska
  • Reprezentacja szkoły - II miejsce w etapie gminnym 37. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Wojciech Bal z klasy IV - I miejsce w gminnym konkursie kolęd "Śpiewajmy Panu" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Julia Dyrga i Karolina Zaleńska z klsy III - I miejsce w gminnym konkursie kolęd "Śpiewajmy Panu" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk z klasy III - III miejsce w gminnym konkursie czytelniczym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Krzysztof Bienias - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Karolina Parszywka - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk, Weronika Leńczowska - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Weronika Bujak, Karolina Moskała, Katarzyna Sekuła - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanemu kierowcy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk z kl. III - III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Julia Dyrga z kl. III - I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, w kategorii inscenizacja teatralna - opiekun: p. Agnieszka Wolska
Osiągnięcia sportowe
  • Drużyna chłopców - III miejsce w drużynowych biegach sztafetowych w ramach IMS –  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców klasy II-III - II miejsce w zawodach piłki nożnej o puchar Tymbarku – opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej w ramach IMS – opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus i Paulina Adamus  - III miejsce w rejonowym turnieju tenisa stołowego w Choczni w grze podwójnej – opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo i Jakub Dudzik -IV miejsce w rejonowym turnieju tenisa stołowego w Choczni w grze podwójnej – opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w majowym turnieju piłki nożnej w Brzeźnicy o Puchar Wójta –  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - I miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach IMS  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Paulina Adamus  - II miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej –  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus - I miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej –  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Dawid Chromy  - III miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej –  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo  - II miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej –  opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo - I miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik - II miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus i Paulina Adamus - I miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał 
  • Jan Bańdo i Jakub Dudzik - I miejsce w półfinale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Paulina Adamus z kl. IV - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z kl. VI - II miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus z kl. V i Paulina Adamus z kl. IV - I miejsce w grze podwójnej w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z kl. VI i Jakub Dudzik z kl. VI - I miejsce w grze podwójnej w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Przemiera Donalda Tuska - - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w turnieju piłki nożnej w Kalwarii Zebrzydowskiej /zawody okolicznościowe/ - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Arkadiusz Tuman z kl. V - II miejsce w biegach przełajowych /etap gminny/ - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Dawid Chromy z kl. V - III miejsce w biegach przełajowych /etap gminny/ - opiekun: p. Przemysław Opyrchał

W roku szkolnym 2012/2013

  • Krzysztof Bienias z kl. II - II miejsce w kategorii mini w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Pacułt z kl. VI - II miejsce w kategorii junior w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Adrianna Moskała z kl. VI - III miejsce w kategorii junior w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - I miejsce w kategorii junior w w biegu przełajowym w ramach akcji "Polska Biega" - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Justyna Wyroba z kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie języka Angielskiego - opiekun: p. Marta Wolińska
  • Jan Bańdo z kl. V - III miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - III miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Natalia Adamus z kl. IV - I miejsce w turnieju tenisa stołowego w ramach XVI Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Mizera z kl. II - wyróznienie w konkursie plastycznym dla szkół z terenu Doliny Karpia w ramach akcji "Karp pozytywnie wpływa na stawy" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Aleksandra Bal z kl. VI - nagroda II stopnia w IX Małopolskim Konkursie Literackim "Co mi w duszy gra?" - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Dorota Wądrzyk z kl. VI - nagroda II stopnia w IX Małopolskim Konkursie Literackim "Co mi w duszy gra?" - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. VI - kwalifikacja do udziału w pokonkursowej wystawie VIII Ogólnopolskiego Biennale Fotografii Kochać człowieka 2013 - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Jan Bańdo z kl. V i Grzegorz Moskała z kl. VI - V miejsce w etapie wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Krzysztof Bienias z kl. II - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Justyna Wyroba z kl. III - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Maksymilian Wyroba z kl. VI - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Oddział przedszkolny 3-4 latki - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Wokół Tradycji Wielkanocnej" - opiekun: p. Agnieszka Lupa
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - II miejsce w rejonowym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym  - opiekun p. Przemysław Opyrchał.
  • Jan Bańdo z kl. V i Grzegorz Moskała z kl. VI - II miejsce w rejonowym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w grze podwójnej - opiekun p. Przemysław Opyrchał.
  • Michał Dyrga z kl. II - II miejsce w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego :Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Dorota Wądrzyk z kl. VI - V miejsce ogólnopolskim konkursie poetyckim „Odkrywamy Talenty Przyszłości” organizowanego przez Fundację Edukacja PRO FUTURO i Instytut Nowoczesnej Edukacji pod patronatem Minister Edukacji Narodowej, i Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Weronika Bobula z kl. VI - wyróżnienieogólnopolskim konkursie poetyckim „Odkrywamy Talenty Przyszłości” organizowanego przez Fundację Edukacja PRO FUTURO i Instytut Nowoczesnej Edukacji pod patronatem Minister Edukacji Narodowej, i Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Grupa kolędnicza z klas II i IV - II miejsce w XIV Gminnym Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Bartosz Kucharczyk z kl. VI - I miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Dawid Chromy z kl. IV - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - VI miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Bartosz Kucharczyk z kl. VI - VI miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w półfinale powiatowym w halowej piłce nożnej - 
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w etapie rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Oświęcimiu, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z kl. V - I miejsce w etapie rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Oświęcimiu, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik z kl. V - II miejsce w etapie rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Oświęcimiu, awans do etapu wojewódzkiego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w półfinale powiatowym w Witanowicach - tenis stołowy  awans do etapu powiatowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo i Grzegorz Moskała - I miejsce w półfinale powiatowym w Witanowicach - tenis stołowy (gra podwójna) awans do etapu powiatowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. VI - III miejsce w półfinale powiatowym  - tenis stołowy - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna klasy III - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym w Łączanach - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna klasy II - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym w Łączanach - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Choczni, awans do etapu rejonowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo i Grzegorz Moskała - I miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Choczni, awans do etapu rejonowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - II miejsce w turnieju piłki siatkowej w Paszkówce - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Dorota Wądrzyk z kl. VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym -  opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. VI - wyróznienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Justyna Wyroba z kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym -  opiekun p. Teresa Paździor
  • Grzegorz Moskała z kl. VI - I miejsce w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. VI i Jan Bando z kl. V - I miejsce w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Reprezentacja klasy II - III miejsce w II Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Reprezentacja klasy III - II miejsce w II Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców -  I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej Halowej - opiekun. p. Przemysław Opyrchał
  • Julia Dyrga z klasy II - nagroda Talent 2012 w XII Festiwalu Artystycznym "Talenty" organizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury w kategorii teatr - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Paulina Adamus z klasy III - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii RECYTACJA - opiekun p. Teresa Paździor
  • Julia Dyrga z klasy II - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii TEATR - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Weronika Bobula z klasy VI - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii RECYTACJA - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z klasy VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii RECYTACJA - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Arkadiusz Tuman z klasy IV - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii TEATR - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Grzegorz Moskała z klasy VI - I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Dudzik z klasy V - II miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jan Bańdo z klasy V - III miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z klasy VI - I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała i Jan Bańdo - I miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego w grze podwójnej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula i Ewelina Antos - II miejsce w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego w grze podwójnej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
W roku szkolnym 2011/2012
  • Michał Antos z kl.  VI– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - opiekun: p. Magdalena Gajek

  • Michał Antos z kl. VI, Grzegorz Moskała z kl. V, Bartłomiej Jachymczyk z kl. IV – udział w etapie międzyszkolnym  konkursu „Krakowska Matematyka 2011/2012”  - opiekun:p Magdalena Gajek
  • Krzysztof Bienias z kl. I - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Janusz Korczak dzieciom" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Drużyna chłopców - II miejsce w gminnym turnieju piłki nożnejopiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w grze podwójnej w turnieju tenisa stołowego na szczeblu rejonowym w Trzebini - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna w składzie: Sebastian Adamus, Weronika Bobula, Jakub Pacułt i Maksymilian Wyroba - IV miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej w Paszkówce  - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Przedszkolaki z grupy 3 - 4 latków - III miejsce w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy konkursie "Wokół tradycji Wielkanocnej" 
  • Adrianna Moskała z kl. V - wyróżnienie w organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy konkursie "Wokół tradycji Wielkanocnej"  - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Maria Kucharczyk z kl. I - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim - p. Bogusława Brożek
  • Dominika Kucharczyk y kl. "0" - I miejsce w gminnym przegladzie form plastycznych "Anioł głoszacy Dobrą Nowinę" - opiekun p. Maria Klaja 
  • Filip Śnieżek z kl. V III miejsce w gminnym przegladzie form plastycznych "Anioł głoszacy Dobrą Nowinę" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V -  IV miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI -  II miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI -  I miejsce w finale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna w składzie: Alicja Brożek, Katarzyna Kwiatkowska, Agnieszka Brożek, Natalia Adamus, Wojciech Bal, Arkadiusz Tuman, Dawid Chromy i Kamil Pacułt - I miejsce w Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V -  VI miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI -  IV miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI -  I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl V i Kinga Ślósarczyk z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl V - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus i Michał Antos z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego w grze podwójnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V - III miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - II miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI - I miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - III miejsce na szczeblu wojewódzkim w III Festiwalu Tenisa Stołowego - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. VI - I  miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie  w_kategorii IV- VI bez licencji PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Zając z kl. VI - VI  miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie  w_kategorii IV- VI bez licencji PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. VI - V  miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie  w_kategorii IV- VI z licencją PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Grzegorz Moskała z kl. V - VIII  miejsce w III Rejonowym Festiwalu Tenisa Stołowego w Krakowie  w_kategorii IV- VI z licencją PZTS - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców z klas IV i V - II miejsce w międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców z klasy VI - IV miejsce w międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - opiekun: p. Przemysław Opyrchał


W roku szkolnym 2010/2011

  • Grzegorz Moskała z kl. IV został LAUREATEM konkursu matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka 2010/2011" - opiekun p. Magdalena Gajek
  • Maksymilian Klaja z kl III - II miejsce w XII Festiwalu Piosenki ""Śpiewamy dla Jana Pawła II" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Natalia Antos z kl. VI i Kinga Ślósarczyk z kl. V - II miejsce w XII Festiwalu Piosenki ""Śpiewamy dla Jana Pawła II"
  • Kinga Ślósarczyk z kl. V - II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. IV - I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Jakub Adamus z kl. VI - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V i Łukasz Ostrowski z kl. VI - VII miejsce w turnieju drużynowym w tenisie stołowym w zawodach rejonowych w Trzebini opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Maksymilian Klaja z kl. III - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Mariusz Klaja z kl. 0 - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" - opiekun p. Maria Klaja
  • Michał Dyrga z kl. 0 - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" - opiekun p. Maria Klaja
  • Jakub Adamus z kl. VI - III miejsce w Gminnym VII Przeglądzie Form Plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Maksymilian Klaja, Weronika Bujak, Katarzyna Sekuła z kl. III - wyróznienie w Gminnym VII Przeglądzie Form Plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt" - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Weronika Gil, Martyna Tuman, Paulina Poseł - wyróznienie w Gminnym VII Przeglądzie Form Plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt"
  • Bartłomiej Jachymczyk z kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun p. Bogusława Brożek
  • Sebastian Adamus z kl. V i Michał Antos z kl. V - II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym (gra deblowa), awans do następnego etapu - opiekun p..Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V - V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym, awans do następnego etapu - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V  - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego - opiekun p.Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. V - III miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego  - opiekun p.Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus z kl. V i Michał Antos z kl. V - I miejsce w półfinale powiatowym turnieju tenisa stołowego (gra deblowa) - opiekun p. Przemysław Opyrchał
  • Sebastian Adamus - I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. IV - wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Sebastian Adamus z kl. V - I miejsce w turnieju tenisa stołowego; awans do następnej rundy - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał 
  • Michał Antos z kl. V - IV miejsce w turnieju tenisa stołowego; awans do następnej rundy - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał
  • Ewelina Brożek z kl. VI - II miejsce w turnieju tenisa stołowego (gra deblowa); awans do następnej rundy - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał
  • Paulina Skorupa z kl. VI - III miejsce w turnieju tenisa stołowego (gra deblowa); opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał
  • Drużyna: Sebastian Adamus, Michał Antos, Ewelina Brożek, Paulina Skorupa - I miejsce w turnieju tenisa stołowego (gra deblowa); awans do następnej rundy - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał
  • Drużyna chłopców - III miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej w Brzeźnicy
  • Tomasz Walo z kl. IV - nagroda Talent 2010 w organizowanym przez Wadowickie Centrum Kultury X Festiwalu Artystycznym "TALENTY 2010" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Bartosz Kucharczyk z kl. IV - II miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos z kl. V - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał
  • Weronika Bobula z kl. IV - III miejsce w gminnych zawodach w biegach przełajowych - opiekun: p.iPrzemysław Opyrchał

W roku szkolnym 2009/2010
  • Mateusz Moskała z kl. VI - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez WCK w Wadowicach
  • Mateusz Moskała - II miejsce w Konkursie o Papieżu: "ODNOWIŁ OBLICZE POLSKIEJ ZIEMI - WIELKI PONTYFIKAT JANA PAWŁA II" zorganizowanym przez Gminna Bibliotekę Publiczną i CKiP w Brzeźnicy
  • Aleksandra Bal z kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Mateusz Moskała z kl. VI został laureatem IX Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży "Talenty 2009" w WCK Wadowice
  • Drużyna chłopców - III miejsca w gminnych międzyszkolnych zawodach piłki nożnej halowej
  • Mateusz Moskała z kl. VI - II miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego
  • Sebastian Adamus z kl. VI - IV miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego
  • Sebastian Adamus z kl. VI - II miejsce w półfinale powiatowym zawodów tenisa stołowego. Awans do kolejnego etapu zawodów.
  • Mateusz Moskała z kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Weronika Bobula z kl. III - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytarorskim
W roku szkolnym 2008/2009
  • Aleksandra Bal z kl. II - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Michał Antos z kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Mateusz Moskała z kl. V - nominacja do nagrody Talent 2008
  • Mateusz Moskała z kl. V - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Mateusz Moskała z kl. V - II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym
W roku szkolnym 2007/2008
  • Natalia Antos z kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Sebastian Adamus z kl. II - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Gabriela Moskała z kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Papierowe cuda" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Adrian Kucharczyk kl. V, Łukasz Kulig kl. VI, Bartłopmiej Pawłowski kl. V, Mateusz Kowalik kl. V - VII miejsce w Międzyszkolnym Turnieju BRD - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Karolina Moskała - oddział przedszkolny - II miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Maria Klaja
  • Natalia Adamus - oddział przedszkolny - III miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Maria Klaja
  • Ewelina Brożek z kl. III - II miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Natalia Antos z kl. III - II miejsce w konkursie plastycznym "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Magdalena Wolska z kl. VI - II miejsce w konkursie literackim "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Gabriela Moskała z kl. VI - wyróżnienie w konkursie literackim "JAN PAWEŁ II - NAJWIĘKSZY POLAK NASZYCH CZASÓW" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Barbara Walo z kl. IV - IV miejsce w konkursie czytelniczym "AKADEMIA PANA KLEKSA" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Barbara Walo z kl. IV - II miejsce w konkursie literackim "LITERACKIE I DZIENNIKARSKIE OPISY RODZINNYCH MIEJSCOWOŚCI" - opiekun p. Agnieszka Wolska
  • Aleksandra Bal z kl. I - I miejsce w gminnym konkursie ortograficznym - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Sebastian Adamus z kl. II - III miejsce w gminnym konkursie ortograficznym - opiekun p. Teresa Paździor
W roku szkolnym 2006/2007
  • Mateusz Moskała kl III - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p.Teresa Paździor
  • Natalia Antos kl II - II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p.Bogusława Brożek
  • Andrzej Jasiołek kl II - III  miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p.Bogusława Brożek
  • Karolina Moskała, Dorota Wądrzyk, Weronika Bobula, Weronika Bujak - kl "0" - I miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży -  opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Tomasz Walo, Ewelina Antos, Adrianna Moskała, Aleksandra Bal - kl "0" - III miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży -  opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Karolina Moskała kl "0" - specjalne wyróżnienie za występ  w Gminnym Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży -  opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Ewelina Stkołosa kl VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Kinga Klaja kl VI -  III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Mateusz Moskała kl III - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "MÓJ WIZERUNEK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA" - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Drużyna chłopców z kl IV, V, VI - IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej - opiekun: p. Przemysław Opyrchał
  • Michał Antos kl I - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Barbara Walo kl III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Wioleta Żak kl VI - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Ogród Jordanowski XXI wieku" - opiekun p. Henryka Brożek
  • Grupa z klas II i III - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ludowej - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Tomasz Walo kl "O" - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ludowej - Opiekun p. Krystyna Hardek
  • Marcelina Stokłosa kl IV - najlepszy wynik w szkole w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" - opekun: p. Magdalena Gajek
  • Ewelina Stokłosa kl VI - I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy

W roku szkolnym 2005/2006
  • Dominika Wacław - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" (awans do konkursu powiatowego) - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Ewelina Stokłosa - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Chwila" (awans do konkursu powiatowego) - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Dominika Wacław - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego - opiekun: p. Agnieszka Wolska
  • Mateusz Moskała - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Koralik Karolci" - opiekun p. Teresa Paździor
  • Barbara Walo - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Koralik Karolci" - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Przemysław Mlostek - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Barbara Walo - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Adrian Kucharczyk - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Uczniowie kl. II i I - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenek Ludowych "Z przyśpiewkami we dworze" - opiekun: p. Bogusława Brożek
  • Oddział przedszkolny - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenek Ludowych "Z przyśpiewkami we dworze" - opiekun: p. Krystyna Hardek
  • Mateusz Moskała - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Patrycja Śnieżek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ozdoby choinkowe" - opiekun: p. Teresa Paździor
  • Anna Sikora - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Strach na wróble" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Kinga Klaja - III miejsce w etapie regionalnym konkursu plastyczno - literackiego "Bezpieczniej z prądem" - opiekun: p. Henryka Brożek
  • Wioleta Żak - III miejsce w ogólnopolskim konkursie "OK!INTERNET" - opiekun: p. Magdalena Gajek